Послуги

Пропонуємо Індивідуальне виготовлення штампованих металевих деталей. За вашими замовленнями ми можемо відбивати як окремі деталі, так і серії.

Індивідуальне виготовлення штампованих металевих деталейІндивідуальне виготовлення штампованих металевих деталей - послугавиготовлення штампованих металевих деталей

Що таке штампування металу?

Штампування або пресування - це процес розміщення плоского листового металу в чистому вигляді або в котушці в штампувальний прес, де поверхня інструменту і штампу формує метал у формі сітки. 

Штампування включає різні виробничі процеси з листового металу, такі як: штампування за допомогою машинного пресу або штампувального пресу, заготовка, тиснення, згинання, фланцювання та монетування. Це може бути операцією на одній стадії, коли кожен хід пресу створює бажане формування на листовій металевій частині, або ж ця операція може відбуватися через ряд етапів.

Процес зазвичай проводиться на листовому металі, але може бути використаний і для інших матеріалів. Штампування зазвичай робиться на холодному металевому листі

"СтілМет" надає такі послуги по холодному штампуванню:

  1. Вирубування — повне відокремлення виробу від вихідної заготовки за замкненим контуром зсуванням.
  2. Пробивання — утворення в заготовці отвору чи пазу зсуванням з вилученням частини металу у відходи.
  3. Формозмінювальна операція — операція оброблення металу тиском, в результаті якої змінюється форма заготовки пластичним деформуванням.
  4. Гнуття — утворення чи зміна кутів між частинами заготовки або надання їй криволінійної форми.
  5. Витягування — утворення порожнистого виробу з плоскої чи порожнистої вихідної листової заготовки.
  6. Обтискування в штампі — зменшення розмірів поперечного перетину частини порожнистої заготовки способом одночасної дії інструмента по всьому її периметру.
  7. Відбортування — утворення борта по внутрішньому контуру заготовки чи виробу.
  8. Рельєфне формування — утворення рельєфу в листовій заготовці в результаті місцевих розтягувань без зумовленої зміни товщини металу.
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:
E-mail: *
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Ваше ім'я:*
Ваш номер телефону:*

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×